Pojazdy elektryczne - Challenge Up

Pojazdy elektryczne

Chodzenie po prostu nie jest rozwiązaniem w głównych ośrodkach. A my nie chcemy wsiąść do autobusu lub utknąć w korku, gdy jesteśmy w drodze do pracy, lub aresztować nas, aby zapłacić wysokie koszty samochodów lub motocykli, aby móc przewozić nas i nasze rodziny. Na szczęście rośnie obawa o zapewnienie alternatywnych środków transportu, a 5 z nich wyróżniło się w ostatnich latach.

Niektóre są tylko ulepszeniem tradycyjnej wersji środków transportu, dodając tylko jeden silnik elektryczny i inne proste bonusy. Inni są bardziej rewolucyjni. Zobacz, czym są i czy mogą zaspokoić twoje potrzeby. Ważna opieka przy transporcie elektrycznym. Wiele przenośnych przewozów elektrycznych z nieznanych lub genetycznych firm, a nawet chińskie modele, które nawet je znakują, stwarzają poważne problemy z bateriami, które po prostu eksplodują lub zapalają się.

Dobrze jest zrobić dużo badań przed zakupem transportu elektrycznego, aby nie mieć problemów. Maksymalne prędkości i autonomia pojazdów są oparte na średnich testach i informacjach głównych producentów pojazdów. Należy wziąć pod uwagę, że mogą istnieć różnice w zależności od masy ciała, biotypu, a nawet rodzaju terenu, na którym transport będzie używany. Deskorolka i deska do longboardu.

Pojazdy elektryczne

Stosunkowo niedawny transport, pomimo tradycyjnej tradycji skateboardingu i longboardów. Wersje elektryczne zyskują na popularności, a niektóre zawierają nawet pilota, dzięki czemu możesz sterować swoim kierunkiem, intensywnością, prędkością i innymi aspektami transportu. Dla tych, którzy nie wiedzą, pojazdy elektryczne to w zasadzie deskorolka lub zwykła longboard z silnikiem elektrycznym, który rozdziela moc na 4 koła transportu, zwykle przy użyciu akumulatora, który pokrywa przestrzeń pod deską. Nie można wykonywać manewrów, ale można użyć deskorolki lub longboardu, używając stóp jako napędu, gdy bateria się wyczerpie.

Elektryczny monocykl czyli pojazdy elektryczne. Pomysł ten wydawał mi się nieco dziwny aż do dnia, w którym zobaczyłem osobę noszącą go w mieście. Zdecydowałem się obejrzeć kilka filmów i byłem zaskoczony.

Zasadniczo jest to koło z deską przechodzącą wokół niego. To koło i deska w pojazdy elektryczne dla dorosłych są wypełnione czujnikami i silnikami, które automatycznie równoważą pojazd w tym samym czasie, gdy obracają koło i kierują jego ruchem. Wszystko jest kontrolowane przez przesunięcie ciężaru ciała (pojazd wie, gdzie chcesz jechać). Krzywa uczenia się „jazdy” monocyklem jest bardzo szybka. Istnieją wersje, po których chodzisz i inne, w których siedziałeś, ale to niesamowite, jak wydajny jest ten pojazd. Niestety, nie działa bez akumulatora, ale ma tę zaletę, że ma większy moment obrotowy, aby przewozić ludzi po wzgórzach i wzgórzach.

Pojazdy elektryczneSkuter elektryczny. Kim jest pokolenie lat 80-tych doskonale zna hulajnogi, w tym skutery. Dziś wracają skutery jako pojazdy elektryczne dla dorosłych, teraz z silnikiem elektrycznym. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, skuter to w zasadzie deskorolka z tylko jednym kołem z przodu i jednym kołem z tyłu oraz kierownicą wychodzącą z podstawy deski, aby sterować przednim kołem. Niektóre modele skuterów (zwanych również skuterami) mogą mieć 3 lub 4 koła.

Co ciekawe w skuterach jest to, że ponieważ są alternatywnym środkiem transportu, z którym eksperymentowaliście przez długi czas w różnych konfiguracjach, to jest także to, co ma więcej różnic w szybkości, autonomii, designie i wersjach, być może na drugim miejscu niż rower elektryczny. Rowery elektryczne. Kochanie na naszej liście, rower elektryczny, w ostatnich latach cieszy się coraz większą popularnością. Oba motocykle są już stworzone z silnikiem elektrycznym jako modele dostosowane do silnika elektrycznego po ich zbudowaniu. W obu przypadkach wydajność jest bardzo podobna. System to silnik, który jest bezpośrednio na kołach roweru lub dostarcza energię do łańcuchów rowerowych.

Rodzaje pojazdow elektrycznych

Dobrą rzeczą w pojazdach elektrycznych jest to, że ponieważ jest to popularny środek transportu, technologie bardzo szybko się rozwinęły, a już są elektryczne systemy rowerowe, które ładują się podczas pedałowania, a nawet układy hamulcowe, które wykorzystują tarcie hamulców do generowania większej energii kinetycznej.

Ważną obserwacją jest pamiętać, że istnieją ograniczenia prędkości i konfiguracje przemieszczeń dla rowerów elektrycznych , tak że nie są one klasyfikowane jako motorowery. Segway. Nasz artykuł nie mógłby być kompletny bez podania Segwaya, jednego z pierwszych alternatywnych pojazdów elektrycznych, który rzeczywiście wywarłby wpływ i był sukcesem sprzedaży. Zasilany bateriami i dwoma bocznymi kołami, osoba stoi na pojeździe, kontrolując kierunek, w którym się porusza.

  • Rowery elektryczne

Komputery, czujniki i silniki elektryczne u podstawy najlepsze rowery elektryczne Segwaya utrzymują urządzenie w pozycji pionowej po włączeniu, a żyroskopy i czujniki poziomujące wykrywają zmiany ciężaru i kąta pilota, aby wiedzieć, w którym kierunku chce jechać. Segway ma kilka modeli, w tym kilka do użytku na zewnątrz na nierównym terenie. Ciekawe, jak ten rower elektryczny ewoluował przez lata. Czy warto mieć alternatywny transport elektryczny jako rowery elektryczne? Jeśli mieszkasz blisko swojej pracy lub jeśli autobus / metro zbliża Cię do pracy i nie chcesz tak dużo chodzić, na pewno alternatywnym transportem elektrycznym jest świetna opcja.

Rowery elektryczneWyzwaniem dzisiaj jest zwiększenie autonomii tego rodzaju transportu. Zasadniczo testy autonomii przeprowadza się u osób o wadze od 60 kg do 85 kg. Kto waży trochę więcej, może mieć rozczarowanie autonomią pojazdu. To samo dotyczy tych, którzy mieszkają w miastach o bardzo nieregularnym terenie lub z wieloma kolcami, wzgórzami i dziurami.

Zawsze dawaj margines błędu 10–15% dla autonomii alternatywnych pojazdów, z wyjątkiem najbardziej znanych marek, Które możesz zmniejszyć o połowę.

Inwestycja jest wysoka, ale jest to inwestycja, której nie płacisz IPVA, aw niektórych przypadkach, takich jak skuter, longboard i rower , nadal spala kilka kalorii, pedałując, aby oszczędzić baterię. Ale odpowiedzmy: czy warto kupić alternatywny pojazd elektryczny? Czy to płatna inwestycja? Dlaczego? Lato to czas, aby wyjść i przespacerować się, prawda? Ale jeśli jesteś zmęczony pedałowaniem lub po prostu chcesz dać skórze przerwę, czemu nie spróbować pojazdu elektrycznego? Istnieją bardzo interesujące opcje, które nie spalają paliw kopalnych na najbardziej zróżnicowanych trasach: od wycieczek w parku po większe wycieczki.

  • Hulajnogi elektryczne

Włącz to. Te hulajnogi elektryczne ranking zwrócił gorączkę, o której wszyscy wiedzą. Tutaj, choć z pewnym opóźnieniem w stosunku do krajów Europy i Stanów Zjednoczonych, widzimy również wiele skuterów elektrycznych krążących po mieście. Nic dziwnego, że ogromna większość naszych miast cierpi z powodu chaotycznego ruchu, a zwłaszcza słabego transportu publicznego.

Hulajnogi elektryczneNic dziwnego, że wyniki badania przeprowadzonego przez National Urban Transport Association (NTU) we współpracy z National Transportation Confederation (CNT) pokazują, że transport publiczny jest czwartym co do wielkości miastem miasta do 12,4% populacji 319 gmin brazylijskich, za bezrobociem, brakiem zdrowia i bezpieczeństwa w dużych ośrodkach.

Wśród największych skarg dotyczących transportu publicznego są wysokie koszty opłat za przejazd hulajnoga elektryczna i brak wydajności, co kończy się powolnymi i ograniczonymi opcjami na trasie. Jeśli weźmiesz pod uwagę, ankieta wskazuje na zatłoczenie o prawie 3 godziny dziennie! Właśnie w tej ogromnej próżni siły alternatywne, takie jak skuter elektryczny, nabierają siły w całym kraju. Model udostępniania tych pojazdów przybył w 2018 r. I szybko się rozprzestrzenia. Jest to jednak kosztowna usługa dla tych, którzy muszą skorzystać z codziennego korzystania z tego typu sprzętu.

Niektóre z największych miast w kraju mają już nowe środki alternatywnego transportu: skuter elektryczny. Ale jak działają skutery elektryczne? Czy warto korzystać z pracy, czy tylko dla przyjemności? Porozmawiajmy trochę o tym! W ciągu ostatnich 10 lat pojawienie się smartfonów i ich aplikacji pomogło nam uzyskać szybsze, wygodniejsze i często tańsze życie. Dzięki aplikacjom taksówkowym pokonaliśmy ból nigdy nie znajdując taksówki radiowej, gdy wyścig był zbyt krótki.

  • Deskorolki elektryczne

Deskorolki elektryczneNastępnie dramat wyboru tego, co zamówić na kolację w niedzielę wieczorem, z powodu braku broszur, stał się wyzwaniem znalezienia restauracji wśród wielu opcji w aplikacjach dostawy. Fajne jest to, że nawet przy tak wielu możliwościach i udogodnieniach, jakie przyniosły aplikacje, zawsze jest miejsce na innowacje, aby dać konsumentowi nowy wybór z (co może być największym czynnikiem decyzyjnym w dobre deskorolki elektryczne ostatnim czasie) różnych cen. Jaka jest prędkość deskorolki elektryczne.

Prędkość skutera elektrycznego osiąga maksimum 20 km / h , co jest bardzo szybkim. To nie jest niebezpieczne, ale przekracza średnią prędkość jazdy rowerem. Ponadto skuter przyspiesza automatycznie do pełnej prędkości, dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na hamulce. Najlepsze jest to, że po drodze skuter nie traci prędkości! Przyszła przyszłość. W końcu technologia poprawiła nasze życie dzięki energii odnawialnej, nowym pomysłom i środkom transportu, takim jak deskorolka elektryczna. Wraz z przyszłością pojawiają się nowe technologie, które pozwalają nam pozostać aktywni, zdrowi i żyć dłużej.

  • Longboardy elektryczne

Mówiąc o rowerze elektrycznym, musieliście zobaczyć jedną z tych spacerujących po ulicach, ponieważ stają się one bardzo powszechne, zwłaszcza w dużych ośrodkach. Jeśli znasz już rowery elektryczne, możesz mieć wątpliwości co do nich: czy są tego warte? Oczywiście możemy odpowiedzieć: tak, warto . W dzisiejszym artykule możesz zobaczyć trochę więcej o tych zaletach. Rower elektryczny może być najbardziej przyjazny dla środowiska transport dekady.

Longboardy elektryczneMożesz myśleć, że rower jest już zielony, ale e-rower to coś więcej. Wyobraź sobie longboardy elektryczne polecane zastępujące skutery i motocykle o małej mocy w ruchu ulicznym. Mówimy o prawdziwym zrównoważonym rozwoju . Jeśli chcesz wiedzieć, jak działa e-rower, zrobiliśmy cały artykuł wyjaśniający ci, przeczytaj tutaj! Teraz, gdy wiesz, jak to jest możliwe, wybraliśmy pewne zalety, które e-rowery wnoszą do Twojego codziennego życia. Czy jesteś gotów zanurzyć się w nowy sposób poruszania się?

Czy jesteś gotowy, aby wykorzystać zalety longboard elektryczny na co dzień? Teraz, gdy już wiesz, że rower elektryczny ma wiele do zaoferowania i było jasne, że może to być Twój nowy środek transportu, co powiesz na przemyślenie sposobu poruszania się? Czy myślałeś kiedyś, że zastępując samochód w swoim domu e-rowerem, pomagasz zachować naszą planetę, jednocześnie oszczędzając pieniądze?

Podsumowanie

Jeśli nigdy nie przestałeś o tym myśleć, zacznij rozważać zalety roweru elektrycznego na co dzień. Oprócz zyskania na gospodarce i zdrowiu, wszyscy wygrywamy, ponieważ rower elektryczny to ekologiczny transport. Czy czekasz na to, co zrobić test i zakochać się? Jazda na rowerze pojawiła się na nowo, gdy ludzie szukają prostych sposobów oszczędzania pieniędzy, ograniczania ich wpływu na środowisko i ćwiczeń. Wszystko to, praktycznie, w tym samym czasie.

Liczba rowerów, które są obecnie dostępne na rynku, zaczyna przekraczać liczbę sprzedanych samochodów . Kilka lat temu niektórzy ludzie zaczęli sprzedawać swoje samochody. Powiedziawszy to, pierwszym krokiem, który wielu daje, jest wybór transportu publicznego. Ale z kilkudziesięciu powodów ci ludzie wkrótce wyjeżdżają na rower. W tym ruchu ludzie ci kończą średnio 10 kilometrów dziennie podczas podróży do iz pracy. Rower jest często używany do integracji z metrem. W końcu nie wszyscy mieszkają obok metra i nie zawsze można chodzić. I to jest skok kota.

Gdy ludzie zaczynają testować rowery, zakochują się w tym nowym sposobie transportu . Rower, który często zastępuje rower elektryczny, sprawia, że ludzie odkrywają styl życia, którego do tej pory nie znali. Jeśli nadal nie wiesz, czy warto zmienić samochód na rower elektryczny, to dobrze. Dzisiaj pokażmy kilka powodów, dla których ten, kto zdecydował się na wymianę, uwielbiał rower, a dowiesz się, czy warto dać sobie szansę.